Pomoc

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonalności naszego serwisu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

1. Dodałem ogłoszenie ale nie zostało ono opublikowane w serwisie

Każde nowe ogłoszenie przed ukazaniem się w naszej bazie przechodzi proces weryfikacji, dzięki czemu możemy zapewnić naszym użytkownikom usługi najwyższej jakości. Proces ten trwa zazwczaj od kilku minut do kilku godzin, aczkolwiek w wyjątkowych sytuacjach może się wydłużyć. Jeżeli po upływie 24 godzin Twoje ogłoszenie w dalszym ciągu nie widnieje w naszej bazie może to oznaczać, że zostało ono odrzucone np. ze względu na naruszenie naszego regulaminu.

2. Jaka jest ważność ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezterminowo, zazwyczaj na okres nie krótszy niż 1 rok. W ramach utrzymania porządku starsze oferty są cyklicznie usuwane.

3. Czy istnieje możliwość edycji ogłoszenia?

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. W celu zmiany oferty zalecamy jej usunięcie a nastepnie ponowne dodawnie.

4. Czy istnieje możliwość usunięcia ogłoszenia?

Oczywiście, w tym celu wystarczy wysłać do nas wiadomość z prośbą o usunięcie oferty podając jej numer ID. Dodatkowo wiadomość musi zostać wysłana z adresu e-mail, podanego podczas dodawania ogłoszenia.